Kiedy odszedłeś - Jojo Moyes

Kiedy odszedłeś

By Jojo Moyes

  • Release Date: 2016-06-07
  • Genre: Fiction & Literature

Book Details Summary

GDY COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ NOWEGO SIĘ ZACZYNA.

Nie myśl o mnie za często…
Po prostu żyj dobrze.
Po prostu żyj.
Will

Tyle że Lou nie ma pojęcia, jak to zrobić. I trudno jej się dziwić.
A jednak Kiedy odszedłeś to nie tylko historia o podnoszeniu się po utraconej miłości, lecz także inspirująca opowieść o nowych początkach. Pamiętając o obietnicy złożonej ukochanemu, Lou stara się znajdować nowe powody, dla których warto czekać na każdy kolejny dzień.
*
Miłośnicy pisarstwa Jojo Moyes odnajdą w tej książce to, co najbardziej cenią w jej twórczości: ujmujący humor, autentyzm i zapadających w serce bohaterów. A ci, którzy jeszcze nie znają tej autorki, mogą być pewni, że po lekturze Kiedy odszedłeś popędzą do księgarń, by jak najszybciej nadrobić zaległości.

Jojo Moyes to ulubiona autorka milionów czytelników, a jej pisarstwo jest światowym fenomenem wydawniczym. Udało jej się wyrównać rekord należący do Harlana Cobena i Stephena Kinga – trzy jej książki znalazły się równocześnie na listach bestsellerów „New York Timesa”. Na listach najlepiej sprzedających się tytułów wyprzedza Marie Kondo, Paulę Hawkins czy George’a R. R. Martina.
Poprzednia książka o perypetiach Lou Clark sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy (w Niemczech utrzymywała się na pierwszym miejscu list bestsellerów przez rekordowe 46 tygodni). Film na jej podstawie trafia właśnie na ekrany kin.

Latest searches : Download Kiedy odszedłeś Jojo Moyes PDF ebook, Kiedy odszedłeś Jojo Moyes PDF Large Print (.pdf) download, Kiedy odszedłeś Jojo Moyes epub (.epub) download, Kiedy odszedłeś Jojo Moyes AUDIOBOOK play, Kiedy odszedłeś by Jojo Moyes Plain text (.txt), Kiedy odszedłeś book review , Download Jojo Moyes's book MOBI, free ebook apk for free , Kiedy odszedłeś iPod Notes (.zip) e-book , Kiedy odszedłeś Jojo Moyes Mobipocket (.mobi) file, Fiction & Literature custom (.pdf)